WE ARE FLEXI

Our Vision & Our Mission

Create a list with all possible keywords that fit to your product, service or business field. The more the better. So you will get also a lot of keywords which you must pay for only the minimal commandment of 5 cents benefit.

David Carpenter / CEO – Co Founder FLEXI

We Are Creative

What is your attitude as a small town businessman when it comes to advertising or taking help of an advertising design agency so you will get also a lot of keywords which you must pay for only the minimal commandment of 5 cents benefit.

We Are Professional

What is your attitude as a small town businessman when it comes to advertising or taking help of an advertising design agency so you will get also a lot of keywords which you must pay for only the minimal commandment of 5 cents benefit.

WHAT WE DO

In vix dico partiendo. Eos mundi referrentur ea, decore comprehensam concludaturque in usu, eu prima eligendi mei. Quo debet labores incorrupte eu. Quo et iusto adipiscing, ut meis euripidis mel.

In vix dico partiendo. Eos mundi referrentur ea, decore comprehensam concludaturque in usu, eu prima eligendi mei. Quo debet labores incorrupte eu. Quo et iusto adipiscing, ut meis euripidis mel.

ISO 20000
ISO/IEC 20000 Bilgi  Teknolojileri Hizmet Yönetimi Bilgi teknolojileri hizmet yönetimi standardı, aslında temel bir bilgi teknolojileri altyapısının, bilgi teknolojileri hizmetlerini odaklı bir işletmeye dönüşmek isteyen yöneticilerin kullanması ve uygulaması gereken standart şartları ifade eder. ITIL (Information Technology Infrascuture Library) bilgi teknolojileri alt yapısı, kitaplığı anlamına gelen kısaltılmış halidir. Ayrıca temsil ettiği uygulamaları tanımlamak için kullanılan […]
Yazılım Eğitimleri
asklasklasklasklasklsalksa  
Marka İzleme
Marka izleme tescil ile koruma altına alınmış bir markanın belli bir süre içerisinde iyi ya da kötü niyetli girişimciler tarafından taklit edilmesi benzer marka tescillerine karşı korunması amacıyla yürütülen bir süreçtir marka izleme yapılmadığı taktirde tescili markanızın benzeri Türk patent ve Marc’a kurumu na yapılan bir başvuru ile koruma altına alınabilir bu durumda var olan […]
ISO 45001
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi İş sağlığı ve güvenliği yönetim Sistemi firmalarda potansiyel risklerin yönetilmesi ile iş kazaları ve meslek hastalıkları gibi olumsuz sonuçların engellenmesine olanak sağlar yasal şartları uyumun ötesinde süreklileştirilen bir sistem ile insana saygı öp ilanda tutmak mümkün olur ise sağlığı ve güvenliği yönetim Sistemi işçi için olumlu bir […]
ISO 50001
ISO 50001 Belgesi ,ISO 50001 Sertifikası, Enerji Yönetim Sistemi ISO 50001 belgesi hayati işleyişin düzenli bir şekilde devam edebilmesi için gereklilik arz eden enerjinin kıt kaynaklardan sağlanması yönetilebilirliğine dair bilinçlendirme çalışmalarında önem kazanmasını sağladı bu bakımdan enerji etütlerinin yapılmasını ve enerjinin daha verimli kullanılmasına karar kılan kalite standartları belirlendi. Bu anlamda ISO 50001 enerji yönetim […]
142
Project Finished
487
Customers Satisfied
96
Offices Around The World
35
Awards Received

Creative Solutions

Agam sonet partiendo et mea, eu omnis appetere mel. Vix ex eripuit eleifend partiendo, mei diam viderer scriptorem ad, ne vix munere suavitate. Mel vitae insolens ei, id vel ferri ullum perfecto. Vide quas ex est.

UTRULY RESPONSIVE AND FUNCTIONAL WEBSITES

We craft beautiful and unique digital experiences. With more than ten years of knowledge and expertise we design and code clean awesome websites and apps, we build brands and help them succeed!

Content Builder
SEO Optimization
Digital Marketing
Content Builder
WhatsApp chat